Rusza ELEX Info!

Witajcie! Sieć GameWalk.pl wzbogaciła się o kolejny wortal – wszystko wskazuje na to, że pierwszą w Polsce, a może i na świecie stronę poświęconą w całości najnowszej grze studia Piranha BytesELEX. ELEX Info jest kontynuacją swojej starszej siostry – Risen Info i mimo zmieniających się czasów oraz rosnącej popularności fanpage’ów w social media umniejszającej roli fansite’ów, ma na celu znalezienie swojej niszy i podobnie jak poprzedniczka – bycie bezwzględnym liderem sceny.

Wygląd strony nie jest oczywiście ostateczny – może on totalnie różnić się od klimatu, który zaserwuje nam PB, a będziemy go poznawać małymi kroczkami poprzez materiały. Czerpie on jednak nieco z oficjalnej strony gry. Z kolei o wiele większymi garściami nowa strona czerpie nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność od swojej starszej siostry – Risen Info. Mamy nadzieję, że funkcje, które się Wam spodobały na RI, tutaj usprawnione i rozszerzone, spodobają się jeszcze bardziej. Staramy się utrzymać wszelkie aspekty na poziomie godnym 2015 roku – mamy nadzieję, że twórcy grą również osiągną ten poziom.elex info logo

Na starcie nowego wortalu pozostajemy również przy koncepcji miejsca współtworzonego przez czytelników – mamy jednak nadzieję, że nową gra lub może nawet seria gier, odniesienie o wiele większy sukces niż Risen, a nawet Gothic i społeczność ozyje na tyle, by powrócić do o wiele bardziej zorganizowanej formy prowadzenia fansite’u. Tego sobie, wszystkim graczom, wydawcy i studiu Piranha Bytes życzymy. Na początek, pilotażowo, spróbujemy tą formę urozmaicić, aby każdy z wspierających ELEX Info swoim czasem – zarówno przez dodawanie treści jak i udzielanie się na niższym poziomie mógł częściej niż przy Risen Info liczyć na miłą niespodziankę za swój wkład.

Dlatego gorąco zachęcamy Was już teraz do dodawania swoich treści – nie muszą być to koniecznie newsy, treści potrzebuje również dział artykułów o grze ELEX. Osoby aktywne na Risen Info z pewnością nie stwierdzą, że żałują swojego wkładu – teraz mamy nadzieję, że dzięki częstszym niespodziankom będzie ich wiele więcej.

Z racji, że ELEX Info jest częścią sieci GameWalk.pl, forum dyskusyjne naturalnie pozostaje na głównym forum tej sieci, które liczy ponad 20000 zarejestrowanych użytkowników. Podobnie jak również wcześniej, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, propozycje, współpracę – czytamy zarówno wszelkie komentarze. Tradycyjnie jednak prosimy o wyrozumiałość i pamięć, że jest to fansite – strona fanowska, tworzona przez fanów. A przede wszystkim, warto mieć na uwadze, że skoro jesteście fanami – wy także możecie ją tworzyć!

Po raz pierwszy, z góry – serdecznie Wam dziękujemy – wielokrotnie będziemy jeszcze to powtarzać. Tymczasem – pozostańcie z nami!

Dodaj komentarz