Jeszcze ciepły gameplay ELEX z GC 2016

Jak mogliśmy się spodziewać, podczas targów GamesCom 2016 w Kolonii, Piranha Bytes z THQ Nordic (dawniej Nordic Games) w końcu odkryli karty w najbardziej otwarty sposób – zaprezentowali niekrótkie gameplaye z ELEX. Łącznie stanowią one kilkanaście minut czystej rozgrywki!

https://youtu.be/PR4XDNqCZDE

Pierwszy materiał jest czystym gameplayem i trwa ponad dziewięć minut. Został on umieszczony na kanale naszych kolegów z World of Elex.

Drugi materiał oryginalnie jest opatrzony komentarzem i poprzedza go rozległa rozmowa z znanym nie od dziś Björnem Pankratzem. Jednak dzięki jednemu z użytkowników YT, pojawił się czysty gameplay, z wyciętym wywiadem i komentarzem podczas rozgrywki. Jeżeli chcecie koniecznie obejrzeć twarz współautora scenariuszy do ostatnich gier studia, oryginał znajdziecie tutaj, poniżej zaś znajduje się niczym nieskalany materiał z gry.

Opinię pozostawiamy Wam – bądźcie przy jej wydawaniu łaskawi ze względu na to, że to pre-alpha, co stanowczo podkreślane jest w zamieszczonych materiałach. Mimo wszystko, patrząc na rozgrywkę ciężko nie powiedzieć, że widać, że to gra od PB, nieprawdaż?

Dodaj komentarz